
Миючий пилосос Karcher Puzzi 30/4 E (1.101-122.0)
- Під замовлення
- Код: 1.101-122.0
Відправка з 26 квітня 2026155 999 ₴
+380 (68) 847-01-47
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (93) 901-55-15
- +380 (99) 787-00-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миючий пилосос Puzzi 30/4 E з підігрівом чистої води є самим тихим миючим пилососом в своєму класі (лише 66 дБ (А)). Пилосос Puzzi 30/4 E- економічне рішення для очищення килимових покриттів великої площі. Вертикальна конструкція забезпечує зручність в обігу і економію місця при зберіганні і транспортуванні.
Puzzi 30/4 є самим тихим миючим пилососом в своєму класі (лише 66 дБ (А)). Вертикальна конструкція забезпечує зручність в роботі та економію місця при зберіганні і транспортуванні. Апарат оснащений широкою (350 мм) насадкою для підлоги з еластичною ущільнюваною смугою і відрізняється дуже високою витратою повітря, що дозволяє на 30% прискорити висихання килимів (в порівнянні з моделями конкурентів). З підігрівом чистої води для ще більш якісного прибирання.
Технічні характеристики
Оснащення
Puzzi 30/4 є самим тихим миючим пилососом в своєму класі (лише 66 дБ (А)). Вертикальна конструкція забезпечує зручність в роботі та економію місця при зберіганні і транспортуванні. Апарат оснащений широкою (350 мм) насадкою для підлоги з еластичною ущільнюваною смугою і відрізняється дуже високою витратою повітря, що дозволяє на 30% прискорити висихання килимів (в порівнянні з моделями конкурентів). З підігрівом чистої води для ще більш якісного прибирання.
Технічні характеристики
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 60 - 75 |
| Витрата повітря (л/с) | 74 |
| Розрідження (мбар/кПа) | 254 / 25,4 |
| Витрата миючого розчину (л/хв) | 3 |
| Тиск розпилення (бар) | 4 |
| Об'єм баків для чистої/брудної води (л) | 30 / 15 |
| Потужність турбіни (Вт) | 1200 |
| Потужність насосу (Вт) | 70 |
| Параметри електромережі (В/Гц) | 220 - 240 / 50 |
| Маса (без приладдя) (кг) | 28 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 580 x 460 x 930 |
Оснащення
- Розпилюючий шланг з вбудованою подачею води, 4 м
- Штепсельна розетка для професійної миючої головки, PW 30/1
- Всмоктуючий шланг із підведенням води (м), 4 м
- Широка насадка для підлоги з еластичною ущільнювальною смугою
- Ручний інструмент
Особливості та переваги

Підключення для PW 30
Вбудована розетка дозволяє підключати PW 30/1 безпосередньо до пилососа. Коли розетка не використовується, вона автоматично закривається кришкою. Миюча голівка, оснащена обертовою щіткою, підвищує продуктивність по площі і розправляє ворс килима.
Знімний бак для відпрацьованого розчину
Для захисту від забруднення ручка бака для брудної води розташована із зовнішнього боку. Бак для брудної води легко знімається і може бути використаний для заповнення бака з чистою водою. Коротка інструкція з задньої сторони бака для брудної води описує технологічний процес в зрозумілій формі.

Дуже низький рівень шуму
Puzzi 30/4 самий тихий пилосос свого роду - рівень шуму всього 66 дБ. Завдяки низькому рівню шуму, апарат може бути використаний всюди, навіть у робочий час або в готелях. Низький рівень шуму полегшує умови праці і дозволяє збільшити інтервали безперервної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Італія |
| Розрідження | 254 мбар |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Бак |
| Кількість турбін | 1 шт. |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 15 |
| Максимальна витрата повітря | 74 |
| Тип пилососа | пилосос мийний |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 28 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики мийних пилососів | |
| Резервуар для мийних засобів | True |
| Об'єм резервуара для мийних засобів | 30 мл |
| Об'єм резервуара для чистої води | 20 л |
| Об'єм резервуара для брудної води | 15 л |
| Можливість сухого прибирання | False |
| Тиск насоса | 4 бар |
| Витрата мийного розчину | 3 літр/хв |
- Ціна: 155 999 ₴



