
Миючий пилосос Puzzi 10/1 Edition Karcher 1.100-131.0
- Готово до відправки
- Код: 1.100-131.0
37 999 ₴
- +380 (93) 901-55-15
- +380 (99) 787-00-78
Миючий пилосос Puzzi 10/1 в новому привабливому дизайні, оснащений практичними утримувачами для приладдя та кабелю, є ідеальним рішенням для чищення текстильних поверхонь будь-яких видів.
Миючий пилосос Kärcher Puzzi 10/1, що укомплектований насадкою для підлоги і насадкою для м'яких меблів, прекрасно підходить для ефективного гігієнічного прибирання в приміщеннях малої і середньої площі. Цей миючий пилосос з тиском розбризкування 1 бар дбайливо і ретельно очищає текстильні поверхні, зокрема килими і оббивку м'яких меблів. Вузька насадка для підлоги з шарніром забезпечує ефективне прибирання навіть в тісних і заставлених меблями приміщеннях. Апарат забезпечений гаком для підвішування кабелю і фіксатором для закріплення рукоятки і подовжувальної трубки на корпусі.
Технічні характеристики
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 20 - 25 |
| Витрата повітря (л/с) | 74 |
| Розрідження (мбар/кПа) | 254 / 25,4 |
| Витрата миючого розчину (л/хв) | 1 |
| Тиск розпилення (бар) | 1 |
| Об'єм баків для чистої/брудної води (л) | 10 / 9 |
| Потужність турбіни (Вт) | 1250 |
| Потужність насосу (Вт) | 40 |
| Параметри електромережі (В) | 220 - 240 |
| Маса (без приладдя) (кг) | 10,5 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 13,5 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 709,4 x 322,9 x 438,5 |
Оснащення
- Насадка для м'яких меблів
- Засіб для чищення, Таблетки RM 760, 48 шт.
- Всмоктуючий шланг із підведенням води (м), 2.5 м
- Щілинна насадка
- Зйомний бак "2 в 1"
- Всмоктуюча трубка, 1 шт.
Особливості та переваги



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Італія |
| Розрідження | 254 мбар |
| Потік повітря | 74 куб.м/год |
| Ємність бака | 10 л |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Кількість турбін | 1 шт. |
| Фільтр для захисту мотора | Ні |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 32 мм |
| Довжина всмоктуючого патрубка | 2.5 м |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Вага без приладдя | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Миючий засіб |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 709 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Висота | 438 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Можливість збору рідини | Да |
| Довжина всмоктувального шланга | 2.5 м |
| Паркування | горизонтальна |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 |
| Система охолодження двигуна | Обвідна (Байпасна) |
| Діаметр приладдя | 32 мм |
| Клас захисту | II |
| Матеріал бака | Пластик |
| Відсік для зберігання насадок | Да |
| Автоматичне змотування шнура | Немає |
| Аксесуари | |
| Щілинна насадка | Да |
| Мийна насадка для підлоги | Да |
| Мийна насадка для м'яких меблів | Да |
| Мийний засіб | Да |
| Характеристики мийних пилососів | |
| Резервуар для мийних засобів | Да |
| Об'єм резервуара для мийних засобів | 10 мл |
| Об'єм резервуара для чистої води | 10 л |
| Об'єм резервуара для брудної води | 9 л |
| Можливість сухого прибирання | Немає |
| Тиск насоса | 1 бар |
| Витрата мийного розчину | 1 літр/хв |
- Ціна: 37 999 ₴







